Dolce & Gabbana DG6146 501/8G
Vaihtoehdot
Koko

Kasvojen muoto
Dolce & Gabbana
Dolce&Gabbana aloitti vuonna 1980, kun Domenico Dolce ja Stefano Gabbana tapasivat työskennellessään Armanin muotiateljeessa Milanossa. Sen jälkeen he ovat saaneet ”tähdet näyttämään tähdiltä”. Dolce&Gabbana-silmälasimallisto on tyylikäs, hienostunut ja ylellinen, ja se on saanut inspiraationsa Sisiliasta ja sen kulttuurista.
Kenelle ne ovat?
aurinkolasit Dolce & Gabbana DG6146 501/8G ovat osa uutta Dolce & Gabbana kokoelmaa jotka ovat tehty varta vasten naisille. Tämä elegantti täyskehys malli kuvastaa uusinta trendiä nyky-design laseissa ja sen kissamainen muoto tekee siitä Dolce & Gabbana DG6146 täydellisen valinnan varsinkin pyöreiden, ovaalien sekä sydämenmuotoisten kasvotyyppien omaaville.
Kehysmateriaali
Kehysten materiaali on kevyttä muovia, mikä takaa erinomaisen kestävyyden ja luotettavuuden. Linssit ovat rakennettu estämään 100% haitalliset UV säteet.
Ilmainen toimitus alkaen 130,00€
Osta Dolce & Gabbana DG6146 501/8G eyerimistä heti, niin se toimitetaan kotiovellesi ilman postimaksua alkuperäisine suojakuorineen.