Police
Vuonna 1983 De Rigo veljesten perustama Police merkki sai heti alusta alkaen tuulta alleen omalaatuisilla designeillaan. Brändi on omistautunut valmistamaan inspiroivia malleja, joita julkaistaan joka vuosi. Police on sittemmin lanseerannut laajan valikoiman unisex laseja, jotka on omistettu nuorille ja uskaliaille ihmisille amerikkalaisen "on the road" lifestylen inspiroimana.
Pre koho?
Police Origins Bullet 2 VPLE36 01AG aurinkolasit vahvuuksilla ovat osa uutta Police kokoelmaa jotka ovat tehty varta vasten sekä miehille että naisille. Tämä elegantti täyskehys malli kuvastaa uusinta trendiä nyky-design laseissa ja sen suorakulmainen muoto tekee tästä Police VPLE36 täydellisen valinnan varsinkin pyöreä tai ovaali kasvotyypin omaaville.Materiály
Kehysten materiaali on korkean luokan asetaattia. Muoviin verrattuna asetaatti on huomattavasti kevyempi, joustavampi sekä tuote soveltuu 100% allergikoille.
Doprava zdarma
Osta Police Origins Bullet 2 VPLE36 01AG eyerimistä heti, niin se toimitetaan kotiovellesi ilman postimaksua alkuperäisine suojakuorineen.
Parametrit
Miksi eyerim
